...Loading

سئو در ساری

مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی در قائمشهر

شرکت سئو در ساری

منظور از سئو در ساری یا هر شهر دیگری از کشور چیست؟ سئو به معنی بهینه سازی وب سایت است و به مجموعه ای از تکنیک ها گفته میشود که با هدف افزایش رتبه گوگل و در نتیجه افزایش بازدید سایت انجام میشود.

با کمک سئو می توانید محصولات یا خدمات خود را به تعداد زیادی از کاربران که از طریق اینترنت به جستجوی محصولات یا خدمات می پردازند معرفی کنید. سئو در ساری باعث افزایش بازدید و در نتیجه افزایش تماس مشتریان با شما خواهد شد.

آژانس تبلیغات کاتی، به عنوان یک شرکت سئو در ساری میتواند با ارائه خدمات حرفه ای سئو، به شما در رسیدن به نتایج اول گوگل در شهر ساری کمک کند. ما تجربه خوبی در زمینه سئو و بهینه سازی گوگل داریم و می توانیم علاوه بر افزایش رنک و جایگاه در گوگل، افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فروش برای محصولات یا خدمات شما فراهم کنیم.
به خاطر تخصصی بودن موضوع قبل از هر اقدامی، حتما با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما استفاده کنید.


مشاوره سئو در ساری

برای مشاوره ، اعلام دقیق قیمت و عقد قرارداد سئو با ما تماس بگیرید.

هیچ لزومی ندارد شرکت طراحی سایت و سئو که می خواهد سایت شما را سئو کند، در ساری باشد یا در شهر دیگری؛ چرا که خدمات سئو به صورت کاملا آنلاین انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری برای عقد قرارداد نیست.

سئو برای کدام مشاغل ساری مناسب است؟

بخش بزرگی از مردم ساری به اینترنت دسترسی دارند و وقتی بدنبال محصول یا خدمات خاصی هستند در اولین قدم، به جستجو در گوگل میپردازند. اگر شما با سئو مناسب در نتایج اول گوگل قرار گرفته باشید این فرصت را دارید تا با معرفی محصولات یا خدمات خود، مشتریان جدیدی پیدا کنید.
سئو هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید برای هر کلمه ای در شهر ساری اول باشید یا حداقل در صفحه اول قرار بگیرید. مثلا میتوانید برای کلمه ” کلینیک زیبایی در ساری” یا مثلا برای کلمه “وکیل دادگستری در ساری” جزو نتایج اول گوگل باشید.
آژانس کاتی میتواند به شما در زمینه طراحی سایت و رسیدن به رتبه های اول گوگل در ساری کمک کند.

سئوی گوگل به بیشتر دیده شدن شما کمک می کند چراکه امروزه بسیاری از مردم ساری برای پیدا کردن محصولات یا خدمات در اینترنت جستجو می کنند.

تعرفه سئو سایت در ساری

هزینه سئو ثابت نیست و باید با در نظر گرفتن رقبا و سایر عوامل موثر محاسبه شود. به همین خاطر اعلام دقیق قیمت پروژه سئو در ساری  تقریبا یک روز به طول خواهد انجامید.

نوع پکیج تعرفه و قیمت
پکیج سئو داخلی شروع قیمت از ۲۰۰ هزار تومان
پکیج سئو محلی شروع قیمت از ماهانه ۵۰۰ هزار تومان
پکیج سئو کلمات کلیدی شروع قیمت از ۱ میلیون تومان برای هر کلمه و بر اساس دشواری کلمه کلیدی
پکیج سئو پروژه ای شروع قیمت از ماهانه ۱ میلیون تومان


به طور کلی قیمت سئو بسته به مواردی مثل تعداد کلمات کلیدی و میزان رقابت ممکن است تغییر کند.
مثلا اگر یک وب سایت ساختار درستی نداشته باشد نیاز است تا متخصص سئو تغییرات اساسی را بروی ساختار اعمال کند که این به نوبه خود هزینه را بالا می برد. رقبا هم می توانند هزینه یک وب سایت را بالا یا پایین ببرند. وب سایتی را در نظر بگیرید که در زمینه فروش قطعات خودرو فعالیت می کند، ازآنجاییکه بازار قطعات خودرو در ساری کاملا رقابتی است پس به همان نسبت به وقت بیشتر و تخصص بیشتری طلب نیاز است تا سئو خوبی بروی سایت صورت گیرید و وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل دیده شود.

هزینه سئو نسبت به بازخورد و نتیجه ای که دارد بسیار به صرفه هست. شما با صرفه هزینه ای کم می توانید به کمک سئو درآمد و فروش خود را بالا ببرید.

توجه داشته باشید که هزینه سئو به هیچ وجه ثابت نیست و باید با در نظر گرفتن بازار رقبا و سایر عوامل موثر محاسبه شود، به همین خاطر اعلام قیمت پروژه های سئو  تقریبا یک روز به طول خواهد انجامید. 

سئو چقدر طول میکشد؟

حداقل زمان لازم برای سئو 6 ماه در نظر گرفته میشود. اما بسته به نوع کلمات، تعداد رقبای فعال در ساری و برخی پارامترهای تخصصی، این زمان کمتر یا بیشتر میشود. برخی از کلمات کلیدی ممکن است زودتر به صفحه اول گوگل برسند ولی برخی کلمات دیگر ممکن است به زمان بیشتر حتی 6 یا 8 ماه زمان نیاز دارند.

ضمانت انجام سئو

نمی توان در مورد سئو و رسیدن به رتبه خاصی در گوگل مثلا جایگاه اول گوگل وعده یا تضمینی داد در حقیقت هدف اصلی سئو افزایش ترافیک است نه صرفا گرفتن جایگاه های اول.

شرکت گوگل در وب سایت خود تاکید کرده است که هیچ شرکت یا فردی حق ندارد در مورد رنک یا جایگاه گوگل قول یا تضمینی بدهد و این کار به نوعی کلاهبرداری محسوب می شود زیراکه الگوریتم های گوگل مدام در حال تغییر و بروز رسانی هستند.

اما ما در آژانس تبلیغات کاتی، تمام تلاش خود را می کنیم تا با جدیدترین روش ها و ابزارهای تحلیلی، در کوتاه ترین زمان سایت شما را در جستجوهای مربوط به ساری به صفحه اول گوگل برسانیم.

خدمات سئو در ساری

خدمات سئو و بهینه سازی متناسب با نوع فعالیت وب سایت و آنالیز کلمات کلیدی انجام می شود.از جمله خدمات کلی شرکت سئو کاتی شهر ساری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آنالیز سایت، رقبا و کلمات کلیدی
  • سئو داخلی و خارجی سایت
  • بازاریابی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ
  • ساخت بک لینک و ریپورتاژ آگهی

سئو چگونه انجام میشود؟

مراحل انجام سئو در ساری

روال انجام سئو کاملا تخصصی است، ولی کلیات آن بدین گونه است که ابتدا با شناسایی نیازهای وب سایت، بازار و وضعیت رقبا شروع می شود، در ادامه با بهبود صفحات، متن ها و تصاویر سعی می کنیم صفحات محصولات و یا خدمات اصلی را پربازدید تر کنیم. یکی از مهم ترین بخش های سئو، شناسایی کلمات کلیدی مرتبط با ساری است، یعنی کلماتی که قرار است با جستجوی آنها در گوگل دیده شوید.
اگر سئو سایت را به یک فرد غیرمتخصص بسپارید ممکن است مورد جریمه یا تعلیق از سوی گوگل قرار بگیرید. پس توجه داشته باشید که سئو، امری تخصصی است و باید به شرکت های متخصص سئو در ساری سپرده شوند.

شرکت سئو سایت در ساری

کاتی، شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در ساری است که میتواند با استفاده از آخرین تکنیک های بهینه سازی و با استفاده از تجربیات کاری خود، کمک کند سایت شما رتبه بالاتری در گوگل کسب کند.مشاوره رایگان سئو سایت خود را به مجموعه کاتی بسپارید تا با توضیح دقیق روند کار، شما را از تمامی خدمات سئو سایت مطلع کنند. اولین گام موفقیت در فضای مجازی طراحی یک وب سایت براساس اصول سئو می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما تماس بگیرید.

مشاوره سئو وب سایت در ساری

برای مشاوره ، اعلام دقیق قیمت و عقد قرارداد سئو در گوگل با ما تماس بگیرید.