کمی صبر کنید

تولید محتوا

تولید محتوا در اینستاگرام و وب سایت

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا، یکی از موثرترین روش های بازاریابی در دنیاست و قابلیت استفاده در رسانه‌های زیادی مثل شبکه های اجتماعی، اینستاگرام و وب سایت را دارد.
تولید محتوا به معنی برنامه ریزی و تولید متن، تصویر، ویدئو ویا هر چیزی است که مخاطب در اینترنت به دنبال آن می گردد و یا به آن علاقه دارد. در حقیقت شما با تولید محتوا به یک نیاز مخاطب پاسخ می دهید و محتوایی تولید می کنید که برای او جذاب باشد. از این راه، مخاطب با شما آشنا می شود و درعوض شما این فرصت را بدست می آورید تا خدمات و محصولات خود را به او معرفی کنید.
آژانس بازاریابی کاتی به طور تخصصی در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند. ما تجریه خوبی در زمینه تولید محتوا در اینستاگرام و صفحات وب سایت داریم و از این راه می توانیم به پیشرفت شما در کسب و کارتان کمک کنیم. پس اگر بدنبال تولید محتوا حرفه ای هستید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مزایای تولید محتوا

در زیر مهمترین مزایای تولید محتوا را لیست کرده ایم:

  • افزایش اعتماد به برند، محصولات یا خدمات شرکت
  • افزایش آگاهی از برند
  • افزایش محبوبیت برند
  • جلب مخاطبان بیشتر
  • افزایش فروش

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا به عواملی مانند نوع محتوا ، رسانه و کیفیت محتوا بستگی دارد. به عنوان مثال تولید محتوای ویدئویی نسبت به تولید محتوای متنی هزینه بیشتری دارد یا از نظررسانه ، هزینه تولید محتوا در وب سایت نسبت به تولید محتوا در اینستاگرام بیشتر است. از آنجایی که هزینه تولید محتوا به چندین عامل بستگی دارد، لازم است قبل از هرچیز، خواسته های مشتری و نیاز های بازار و میزان رقابت بررسی شود.

هزینه تولید محتوا بصورت قراردادی است، یعنی شما باید برای تولید محتوا بودجه ای بصورت سه ماهه، شش ماهه یا یکساله اختصاص دهید.این مبلغ عینا در قرارداد ذکر خواهد شد.

با وجود هزینه هایی که تولید محتوا دارد، ولی باز هم نسبت به سایر روش های بازاریابی بخصوص بازاریابی سنتی، بسیار کم هزینه تر و به صرفه تر هستند و نتیجه بهتری هم دارد.
اگر بدنبال قیمت و هزینه تولید محتوا هستید بهتر است با ما تماس بگیرید.

مشاوره تولید محتوا

برای مشاوره ، اعلام دقیق قیمت و عقد قرارداد تولید محتوا با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای تولید محتوا